Telegram Kanal Üyesi Satın Al - Türk, Ucuz ve Hızlı

5 yıldır hizmet veren wubito.com'dan Ucuz Telegram Kanal Üyesi Satın Al! Türk, Aktif, Gerçek ve Şifresiz takipçi arttırma keyfini doyasıya yaşa.

Kanal Üyesi Seç!
Kanal/Grup Üyesi
Türk Kanal/Grup Üyesi
 • Yabancı
 • Gerçek Kullanıcılar
 • Resimli Hesaplar
 • 7/24 Destek
 • Şifre İstenmez
 • Düşüş Yaşanmaz
 • 60 Gün Garanti
 • 3D Securty Ödeme
24,80₺ 24,30₺
%2 İndirim
49,50₺ 48,00₺
%2 İndirim
99,00₺ 95,00₺
%3 İndirim
148,50₺ 142,60₺
%4 İndirim
198,00₺ 190,10₺
%4 İndirim
247,50₺ 235,10₺
%4 İndirim
297,00₺ 282,20₺
%5 İndirim
346,50₺ 329,20₺
%5 İndirim
396,00₺ 376,20₺
%5 İndirim
445,50₺ 423,20₺
%5 İndirim
495,00₺ 470,30₺
%5 İndirim
594,00₺ 564,30₺
%5 İndirim
693,00₺ 658,40₺
%5 İndirim
792,00₺ 752,40₺
%5 İndirim
 • Organik Gerçek
 • %100 Türk
 • 0-30 Dakikada Başlar
 • Gerçek Kullanıcılar
 • Resimli Hesaplar
 • 7/24 Destek
 • Şifre İstenmez
 • Düşüş Yaşanmaz
 • 30 Gün Garanti
 • 3D Securty Ödeme
165,00₺ 161,70₺
%2 İndirim
220,00₺ 215,60₺
%2 İndirim
275,00₺ 269,50₺
%2 İndirim
330,00₺ 323,40₺
%2 İndirim
385,00₺ 377,30₺
%2 İndirim
440,00₺ 431,20₺
%2 İndirim
495,00₺ 485,10₺
%2 İndirim
550,00₺ 533,50₺
%2 İndirim
Telegram Kanal Üyesi satın alma için

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

Mahmut Sami Köksal
Telegram Grup Yöneticisi

Telegram gruplarımı geliştirmek ve kitle edinmek amacıyla Wubito.com'dan Telegram Yabancı Bot Kanal Üyesi satın aldım. Ödeme tercihim Papara Cüzdan olduğundan hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapabildim. Satın alma işlemim 19 dakika gibi bir sürede onaylandı ve sadece birkaç saat içinde kanalıma 4500 yeni üye gönderildi. Hem hızlı hem de etkili bir hizmet aldığım için çok memnun kaldım. Telegram yabancı bot kanal üyesi arayan herkese rahatlıkla öneririm.

Şadi Ayhan
Borsa Analisti

Merhaba! Ben de iş için açtığım Telegram grubu için organik kanal üyesi satın aldım ve son derece memnun kaldım. Bu site gerçekten kaliteli hizmetler sunuyor.. Kanalımdaki üye sayısını artırmak için 150 adet organik kanal üyesi satın aldım işlem birkaç saatte tamamlandı. Gönderilen üyeler tamamen organik olduğu için mutluyum. Ayrıca, telegram takipçi hilesi de sitede mevcut. Herkese tavsiye edebileceğim bir site! Teşekkür ederim!

Nilüfer Sezer
Borsa Uzmanı

Bu site sayesinde Telegram kanalımın üye sayısını artırdım ve hizmetten oldukça memnun kaldım. Özellikle telegram ücretsiz kanal üyesi aracı benim için harikaydı, yaklaşık 80 adet kanal üyesi kazandım. Sonra ücretli paketi satın aldım. Şimdi kanalımda daha aktif bir topluluk var ve paylaşımlarım daha fazla insan tarafından görülüyor. Hizmetleri çok kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar. İşini iyi yapan ve dürüst bir firma, teşekkürler.

Emrah Yıldırım
Eğitmen

Telegram organik kanal üyesi paket satın aldım. Benim için önemli olan Telegram gruplarımın üye sayısını artırmak ve paylaşımlarımın popüler olmasını sağlamaktı. Wubito sitesinde bütçeme uygun olan paketi seçebildim ve satın alma işlemi de çok kolay ve hızlı gerçekleşti. Ayrıca, benimle ilgilenen Elif Hanım da gerçekten çok profesyonel ve yardımseverdi. Tavsiye ederim, Wubito sosyal medya hizmetleri alanında en özgün seçenekler sunan sitelerden biri.

Ahmet Barçak
Diş Hekimi

Telegram ücretsiz kanal üyesi aracını kullanarak Wubito ile tanıştım. Bu ücretsiz araç sayesinde 100 adet kanal üyesi elde ettim ve ücretli hizmetlerinden de yararlanmaya başladım. Wubito ile tanıştığımız için mutluyum. Firma ile ilgili olarak, verdiğim siparişlerin ödemesi ve onaylanması sırasında herhangi bir sorun yaşamadım ve destek ekibi de sorularıma itina ile yanıt verdi. Bu nedenle, Wubito firmasını diğer müşterilere tavsiye ediyorum.

Adnan Önder
Psikolog

Wubito'dan 9 bin yabancı bot kanal üyesi satın aldım. Bu satın alma işlemi sırasında canlı destek ekibi olan Elif Hanım ile iletişime geçtim ve sorularımı yanıtladı. Siparişim çok hızlı bir şekilde onaylandı ve üyelerim anında eklendi. Bu satın alma işleminin sırasında hiçbir sorun yaşamadım ve hızlı bir şekilde hizmet aldım. Wubito, sosyal medya hizmetleri alanında gerçekten çok başarılı ve güvenilir bir firma. Özellikle de Telegram kanal üyesi satışı konusunda en hızlı firma olduğunu söyleyebilirim.

Müşterilerimiz Tarafından

Sıkça Sorulan Sorular?

Hayır, satın alacağınız kanal üyelerinin hesabınıza herhangi bir zararı yoktur, aksine öne çıkmanız için etkili olmaktadır.
Bunun bir garantisi yoktur, satın aldığınız aktif ve gerçek kanal üyeleri etkileşim sağlayabilir.
Hayır, Wubito üzerinde yapacağınız hiç bir alışverişte sizlerden şifre talep edilmemektedir.
Evet telegram üyesi satın almak tamamen yasaldır, herhangi bir sorun teşkil etmez. Kurumsal bir firma olarak müşterilerimize fatura kesmekteyiz.
Neden Wubito'yu Tercih Etmelisin!

Türkiye'nin 1# Numaralı Sitesinden Telegram Kanal Üyesi Satın Al

Kanal Üyesiler Telegram marka ve hesabınızın başarısının en büyük göstergesidir. Şimdi Wubito.com'dan Kanal Üyesi satın alın ve hesabınızın daha fazla görünme, güven verme ve geniş kitlelere erişmesine tanıklık edin.

Hızlı Teslimat

Siparişleriniz dakikalar içerisinde işleme başlar.

Güvenli Ödeme

PayTR 3D güvenli ödemesi ile sorunsuz alışveriş.

Garantili Hizmet

Olası aksiliklere karşı tamamen garantili hizmet.

7/24 Destek

Satış öncesi ve sonrası 7/24 destek sağıyoruz.

2013 Yılında kurulmuş bir mesajlaşma platformu olan Telegram aylık olarak aktif 500 milyon kullanıcıya sahiptir. Whatsapp tarafında yaşanan kullanıcı bilgileri güncellemesi sebebi ile milyonlarca yeni kullanıcı edinerek artık günümüzde bir çok alanda tercih edilmektedir. Bilindik mesajlaşma programlarından farklı olarak kullanıcı adı ile mesajlaşma, gizli chat gibi özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Günümüzde eğitim, sağlık, borsa, spor gibi bir çok kategoride oluşturulan kanallar sayesinde insanlar daha kolay ve hızlı bilgi edinebilmekte, kanal sahipleri sponsorluk, reklam gibi çalışmalarla kazançlar sağlayabilmektedir. Kanalınız ne kadar büyükse aramalarda o kadar önde çıkmaktadır ve daha hızlı gelişmektedir. Kanallarının öne çıkmasını isteyen kişiler sağlamış olduğumuz Telegram kanal üyesi satın al hizmeti aracılığıyla üye sayısını çoğaltmaktarak öne çıkmaktadır.

Ucuz Telegram Kanal Üyesi Satın Al

Sizlerde kanallarınızı büyütmek ve öne çıkmak için sağlamış olduğumuz ucuz Telegram kanal üyesi satın al hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sitemizde bulunan servislere ve belirlediğiniz miktara göre 1tl, 2tl, 3tl, 5tl, 10tl gibi uygun fiyatlara dahi alışveriş yapabilirsiniz. Fiyatlarımızın piyasaya göre ucuz olmasının sebebi dışarıya bağlı olmadan sağlayıcı olarak hizmet sağlıyor olmamızdır.

PayTR güvenli ödeme aracılığıyla gönül rahatlığyla sitemizden ucuz Telegram kanal üyesi satın al alışverişi yapabilirsiniz. Sipariş sonrası almış olduğunuz üyelerin kanalınıza sağlayacağı katkıyı fazlasıyla hissedeceksiniz. Bir çok popüler kanal sahibi Wubito güvencesi sayesinde telegram kanalları için devamlı olarak alışveriş yapmaktadır.

Türk Telegram Kanal Üyesi Satın Al

Diğer sosyal medya platformları gibi bu platformda da kitlenizin coğrafi konumu oldukça önemlidir. Bulunduğumuz coğrafi konum gereği kitlenizin Türk kullanıcılardan oluşması Türk kullanıcıların arama sonuçlarında önde çıkmanızda etkili olmaktadır. Türk Telegram kanal üyesi satın al hizmetimizle kitlenizi Türk kullanıcılarla arttırabilir ve öne çıkabilirsiniz.

Algoritmalar gereği uygulamalar kullanıcıların karşısına kendi coğrafi konumunu ilgilendiren sonuçları listelemektedir, Türk telegram kanal üyesi satın al servisimizde tarafınıza gelecek tüm kullanıcılar Türk olduğundan kanalınız için en etkili servis olacaktır.

Gerçek Telegram Kanal Üyesi Satın Al

Kanalınızda bulunan üyelerin gerçek olması oldukça önemlidir. Gerçek kullanıcılar kanalınızda oluşan etkileşimi arttırmaktadır, bu sayede canlı bir kitleye sahip olarak ve algoritmaların dikkatini çekebilirsiniz. Sunduğumuz gerçek telegram kanal üyesi satın al servislerimizden faydalanarak aktif ve gerçek kullanıcılar ile kitleyi çoğaltabilirsiniz.

En çok tercih edilen servislerimizden birisi olan gerçek telegram kanal üyesi satın al servislerimizden oluşturduğunuz siparişlerde kanalınıza gelecek olan tüm kullanıcılar gerçektir. Gerçek kullanıcıların aksiyonları sayesinde kanalınızın etkileşim oranları yükselecektir.

Garantili Telegram Kanal Üyesi Satın Al

Kitlenizi oluşturan kullanıcıların aktifliği ve konumunun yanı sıra kalıcı olmalarıda bir o kadar önemlidir. Kullanıcılar kanalınızda ne kadar uzun süre durursa kanalınız o kadar değer kazanır. Kanala dahil olup kısa sürede ayrılırsalar algoritmalar tarafından değer görmediği anlaşılır. Sunduğumuz garantili telegram kanal üyesi satın al servisimizde gönderilen tüm kullanıcılar kalıcıdır, herhangi bir düşüş veya silinme yaşanmamaktadır.

Diğer servislere nazaran garantili telegram kanal üyesi satın al servisimizin daha çok tercih edilmesinin sebebi olası bir aksilikte Wubito tarafından telafi sağlanmasıdır. Oluşturmuş olduğunuz her sipariş Wubito tarafından 30 gün boyunca garantilidir, herhangi bir aksilikte destek ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Telegram Kanal Üyesi Satın Al

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet deneyimini yaşayın!
Anasayfa Sepetim 0
Destek
Giriş Yap
Destek Sistemi

Departman seçin ve görüşmeye başlayın.

Destek